Zgłaszanie tematów prac dyplomowych dla II stopnia

Data: 09.02.2021 Kategoria: Pracownicy, Studenci

1. Student w porozumieniu z Opiekunem Pracy Dyplomowej może zgłosić swoją propozycję tematu Pracy Dyplomowej. Wspólnie określają zakres pracy do zrealizowania w ramach tego tematu
  2. Opiekun pracy dyplomowej zgłasza ustalony w pkt. 1 temat Pracy Dyplomowej w systemie „Dyplomy”, wypełniając kartę zgłoszenia pracy dyplomowej.
  3. Opiekun Specjalności akceptuje, lub odrzuca/przekazuje do poprawy temat Pracy Dyplomowej.
  4. Komisja Programowa Kierunku Studiów zatwierdza lub odrzuca zgłoszony i zaakceptowany przez Opiekuna Specjalności temat Pracy Dyplomowej.
  5. Po zaakceptowaniu tematu Pracy Dyplomowej – pkt. 4, podpisaną przez Studenta i Opiekuna Pracy Dyplomowej „Kartę Pracy Dyplomowej” należy dostarczyć w jednym egzemplarzu (chyba, że Opiekun zdecyduje inaczej) do Pani mgr inż. Anny Bireckiej, pokój 25a, bud. C-3 (Zespół ds. Obsługi Procesu Dydaktycznego)
  6. Uwaga! Składanie deklaracji „Karty Pracy dyplomowej” z powodu COVID -19 prosimy o przesłanie podpisanych (zgodnie z pkt. 5) w postaci skanu na adres: pracdypl_w4@pwr.edu.pl, a oryginał należy włożyć w kopertę i wysłać na adres z dopiskiem:

Politechnika Wrocławska
Wydział Elektroniki W4
ul.Janiszewskiego 11/17
50 -372 Wrocław
„Karta Pracy Dyplomowej”

lub dostarczyć do dnia 20 marca 2021r.

Dostarczenie „Karty Pracy Dyplomowej” jest niezbędne do wpisania Studenta na kurs „Praca Dyplomowa”. Niedopełnienie tej czynności w wyznaczonym terminie jest podstawą do wszczęcia postępowania w sprawie skreślenia z listy Studentów.

Komisje Programowe Kierunku Studiów będą akceptować tematy prac dyplomowych w dniu:

• 15.12.2020 r. - dla tematów zgłoszonych do dnia 11.12.2021 r.
  • 02.02.2021 r. - dla tematów zgłoszonych do dnia 26.01.2021 r.
  • 01.03.2021 r. -  dla tematów zgłoszonych do dnia 26.02.2021 r.