Rekrutacja 2020/2021 - spotkania online

Data: 13.01.2021 Kategoria: Studenci

kampania-_plansza.jpg

Studia inżynierskie za Tobą? Myślisz o studiach magisterskich? Jeśli chcesz  się dalej rozwijać, pogłębiać wiedzę i doskonalić umiejętności, wejdź na wyższy level! Zapraszamy do udziału w spotkaniach, które pomogą ci dobrze zaplanować najbliższą przyszłość.

Rekrutacja na studia magisterskie już wystartowała i obejmuje 60 kierunków stacjonarnych oraz 5 niestacjonarnych. Jak wybrać właściwy dla siebie kierunek?

W ramach kampanii promującej studia II stopnia na Politechnice, odbędzie się tydzień spotkań online na żywo (YouTube), przybliżających wiedzę na temat poszczególnych kierunków w ramach studiów magisterskich.

Kierunki na W4 prezentowane będą w ramach poniższych spotkań:

Podczas spotkań będzie można wysłuchać rzetelnych informacji o danym kierunku od najlepszych wykładowców i studentów, wyjaśnić wątpliwości i uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na swoje pytania.

Zapraszamy do udziału i zadawania pytań. Wybierz interesującą Cię dziedzinę i spotkajmy się online!

Zobacz szczegółowy harmonogram wydarzenia

Wszystkie informacje dotyczące kampanii znajdziesz na naszej stronie rekrutacyjnej.