Podział na specjalności - Telekomunikacja II-st

I ROK Wydział ELEKTRONIKI PWr

Studia: magisterskie II stopnia

Rok akademicki 2016/2017

W dniach  26.05.2017 r. do dnia 01.06.2017 r. studenci I roku studiów magisterskich II stopnia proszeni są o składanie w dziekanacie wydziału deklaracji preferencji dotyczących wyboru specjalności na kierunku TELEKOMUNIKACJA

TIM

Teleinformatyka i multimedia

TSM

Teleinformatyczne sieci mobilne

Decyzja dotycząca zakwalifikowania na specjalności będzie podejmowana na podstawie Średniej kwalifikacyjnej, wg poniższego algorytmu:

Średnia kwalifikacyjna =0,25* ocena_pracy dypl._inż + 0,75*średnia_ze_studiów

gdzie:

- ocena_pracy dypl._inż   - ocena z pracy dyplomowej inżynierskiej (studia I stopnia)

- średnia_ze_studiów  - średnia ważona ocen ze studiów inżynierskich (średnia ocena z przebiegu studiów ze wszystkich ocen pozytywnych, ważona punktami ECTS)

Przybliżenie średniej kwalifikacyjnej musi być obliczone z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.

Złożenie deklaracji dotyczy wszystkich studentów pierwszego semestru,  kierunku  Telekomunikacja, studiów magisterskich II stopnia (włącznie ze studentami przebywającymi na urlopach dziekańskich, zdrowotnych oraz studiujących bez wpisu na semestr).

Nie złożenie przez studenta w/w deklaracji będzie skutkować przydzieleniem z urzędu do jednej ze specjalności na kierunku Elektronika

Dokument deklaracji dla kierunku Telekomunikacja studiów II stopnia jest dostępny na stronie wydziału Elektroniki: http://weka.pwr.edu.pl/studenci/do-pobrania

Prodziekan Wydziału Elektroniki

dr inż. Zbigniew Zajda