Podział na specjalności - Elektornika I-st

II ROK Wydział ELEKTRONIKI PWr

Studia: inżynierskie I stopnia

Rok akademicki 2016/2017

W dniach 24.05.2017 do dnia 30.05.2017 studenci II roku studiów inżynierskich I stopnia proszeni są o składanie w dziekanacie wydziału deklaracji preferencji dotyczących wyboru specjalności na kierunku ELEKTRONIKA:

EAE

Aparatura elektroniczna

EIA

Inżynieria akustyczna

EZI

Zastosowania inżynierii komputerowej w technice

Decyzja dotycząca zakwalifikowania na specjalności będzie podejmowana na podstawie Średniej kwalifikacyjnej, wg poniższego algorytmu:

Średnia kwalifikacyjna =2/3*średnia_I_rok+1/3*średnia_3_semestr -  0,025*deficyt

gdzie:

• średnia_I_rok          - średnia ważona  ocen z kursów z I roku,
  • średnia_3_semestr  - średnia ważona  ocen z kursów z 3 semestru,
  • deficyt                     - deficyt punktów kredytowych ECTS po 3 semestrze bez uwzględniania deficytu za języki obce i zajęcia sportowe.

Przybliżenie średniej kwalifikacyjnej musi być obliczone z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.

Złożenie deklaracji dotyczy wszystkich studentów czwartego semestru  kierunku  Elektronika studiów inżynierskich I stopnia (włącznie ze studentami przebywającymi na urlopach dziekańskich, zdrowotnych oraz studiujących bez wpisu na semestr a realizujących przedmioty semestru czwartego), którzy nie wybierali specjalności.

Nie złożenie przez studenta w/w deklaracji będzie skutkować przydzieleniem z urzędu do jednej ze specjalności na kierunku Elektronika

Dokument deklaracji dla kierunku Elektronika studiów I stopnia jest dostępny na stronie wydziału Elektroniki: http://weka.pwr.edu.pl/studenci/do-pobrania

Prodziekan Wydziału Elektroniki

dr inż. Zbigniew Zajda