Kurs dodatkowy - Dolby Poland Sp. z o.o.

Data: 19.02.2021 Kategoria: Studenci

Zapisy od dnia 01 - 05.03.2021

Grupa (20 osobowa),  termin:

E13-13a INEW18006P Systemy przetwarzania multimediów Śr. 11:15 – 13:00 Sala wirtualna

W semestrze letnim 2020/2021 w ofercie dydaktycznej Wydziału Elektroniki oferowany będzie kurs prowadzony przez specjalistów z firmy Dolby Poland Sp. z o.o.  z Wrocławia:

Systemy przetwarzania multimediów (INEW18006P)

Kurs w wymiarze: 30 godzin projektu to kurs dodatkowy.

Oferta jest kierowana do studentów wszystkich kierunków studiów II stopnia oraz studentów 3-go lub wyższych semestrów studiów I stopnia.

Systemy przetwarzania multimediów jest kursem prowadzonym przez specjalistów z wrocławskiego oddziału Dolby Laboratories, którzy na co dzień pracują nad rozwiązaniami z zakresu przetwarzania audio i wideo. Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które mają opanowane podstawy programowania, znają podstawy przetwarzania sygnałów i są zainteresowane pracą z cyfrowym dźwiękiem i obrazem. Celem kursu jest samodzielne lub zespołowe przygotowanie aplikacji przetwarzającej audio lub wideo zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w inżynierii oprogramowania.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane na pierwszych zajęciach z projektu.

Opis treści programowych: INEW18006P

Kontakt:   Anna.Birecka@pwr.edu.pl