Informacje o deficytach

Data: 25.07.2017 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Uchwałą Rady Wydziału Elektroniki z dnia 12.07.2017 podjęto następujące decyzje dot. planów i programów studiów (ważne: zapoznaj się z wnioskami Samorządu zamieszczonymi poniżej):

1. konieczność zaliczenia wszystkich przedmiotów z programu I-roku studiów do końca 4-tego semestru studiowania na Wydziale niezależnie od statusu studenta w tych semestrach (wpis na semestr, studiowanie bez wpisu, urlop dziekański),
  2. dopuszczalne deficyty punktowe na stacjonarnych studiach I-go stopnia: 11 punktów ECTS po 1, 2, 3, 4, 5 semestrze studiów, 0 punktów ECTS po 6 semestrze studiów. Do deficytu punktowego wlicza się wszystkie niezaliczone przedmioty włączając w to kursy z języków obcych, zajęć sportowych i przedmiotów hum.-men.
  3. Dopuszczalne deficyty punktowe na stacjonarnych studiach II-go stopnia: 8 punktów ECTS po 1, 2 semestrze studiów. Do deficytu punktowego wlicza się wszystkie niezaliczone przedmioty włączając w to kursy z języków obcych, zajęć sportowych i przedmiotów hum.-men.

Na wniosek Samorządu Studenckiego Wydziału Elektroniki postanowiono, że:

• decyzja dot. punktu 1 obowiązuje z początkiem semestru letniego 2017/2018,
  • wyjątkowo tylko w semestrze zimowym 2017/2018 po semestrze 2 ustala się dopuszczalny deficyt na 15 punktów ECTS,
  • przed semestrem zimowym 2017/2018 nie będą wliczane w sumę deficytu braki z języków obcych.(nie dotyczy studentów po semestrze szóstym)

Zasady wpisu i udzielania urlopów dla studentów studiów stacjonarnych I-go stopnia na semestr zimowy 2017/2018