Bezpłatne szkolenia dla kadry dydaktycznej!

Data: 13.11.2020 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Rusza Pierwsza Edycja Bezpłatnych Szkoleń Podnoszących Kwalifikacje pracowników kadry dydaktycznej
w ramach realizowanego przez Katedrę Telekomunikacji i Teleinformatyki Projektu Cyberbezpieczeństwo dla gospodarki przyszłości.
Szkolenia odbędą się online na platformie NetLab.

Ze szkoleń mogą skorzystać wyłącznie: nauczyciele akademiccy w rozumieniu art. 113 PoSzWiN oraz osoby zaangażowane do prowadzenia zajęć ze studentami na uczelni na podstawie umowy cywilno- prawnej na okres roku akademickiego, w którym uczestniczą we wsparciu w projekcie oraz dodatkowo minimum jednego pełnego semestru po zakończeniu udziału we wsparciu, w którym podczas zajęć dydaktycznych ze studentami będą wykorzystywali zdobytą wiedzę i kompetencje.

Zapisy dotyczą całego cyklu szkoleń odbywających się w następujących terminach:

Introduction to Networks v7.0 (ITN) w terminie 30.11.2020 - 09.12.2020
Switching, Routing, and Wireless Essentials v7.0 (SRWE) w terminie 11.01.2021 - 20.01.2021
Enterprise Networking, Security, and Automation v7.0 (ENSA) terminie 01.02.2021 - 10.02.2021

Aby skorzystać z bezpłatnych szkoleń należy w terminie do dnia 23 listopada 2020 r. wypełnić dokumenty aplikacyjne i dostarczyć je do biura projektu.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu!
Liczba miejsc ograniczona! W szkoleniu weźmie udział 16 osób wyłonionych w procesie rekrutacji.

Szczegóły oraz dokumenty do pobrania na stronie projektu:

ciscooplakat3_a7_web.jpg