Zgłaszanie prac dyplomowych

Data: 20.02.2020 Kategoria: Pracownicy, Studenci

1. Student w porozumieniu z Opiekunem Pracy Dyplomowej zgłasza temat kursu „Praca Dyplomowa” oraz ustala zakres prac do zrealizowania w ramach pracy dyplomowej.
  2. Opiekun pracy dyplomowej zgłasza ustalony w punkcie 1 temat pracy dyplomowej w systemie „Dyplomy”, wypełniając kartę zgłoszenia pracy dyplomowej.
  3. Opiekun Specjalności akceptuje lub odrzuca/przekazuje do poprawy temat pracy dyplomowej.
  4. Komisja Programowa Kierunku Studiów zatwierdza lub odrzuca zgłoszony i zaakceptowany przez Opiekuna Specjalności temat pracy dyplomowej.
  5. Zaakceptowany przez Komisję Programową Kierunku Studiów temat pracy dyplomowej (odpowiednia karta zgłoszenia) podpisana przez Studenta, Opiekuna Pracy Dyplomowej, należy przekazać do Pani mgr inż. Anny Bireckiej (Zespół ds. Obsługi Procesu Dydaktycznego).
  6. Dostarczona karta zgłoszenia pracy dyplomowej (zgodnie z punktem 5) jest niezbędna do wpisu Studenta na kurs „Praca dyplomowa”

Czynności opisane w punktach 1 do 5 należy wykonać do dnia 24.02.2020 r.

Komisje Programowe Kierunku Studiów będą akceptować tematy prac dyplomowych w dniach 25.01.2020 r. oraz 14.02.2020 r.

W uzasadnionych przypadkach, tematy prac dyplomowych można zgłaszać w terminie do 7.03.2020 r. (zaplanowane posiedzenie Komisji Programowej Kierunku Studiów w dniu 13.03.2020 r.).