Webinar FANUC Roboguide dla studentów Politechniki Wrocławskiej

Data: 29.06.2020 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Skorzystaj z wyjątkowej okazji i poznaj oprogramowanie symulacyjne FANUC Roboguide!

Serdecznie zapraszamy na realizowany specjalnie dla studentów Politechniki Wrocławskiej webinar poświęcony projektowaniu cel zrobotyzowanych w środowisku FANUC Roboguide. Rozwiń swoje umiejętności i zdobądź praktyczną wiedzę!

Webinar odbędzie się 10.07.2020 (piątek) i będzie realizowany przez platformę Cisco WebEx. Nie wymaga ona instalowania żadnego oprogramowania – wystarczy stabilne łącze internetowe (polecamy też przeglądarkę inną niż Internet Explorer). Startujemy o godz. 10:00, a materiał powinien zamknąć się w dwóch godzinach.

Zapisać można się mailowo, pisząc wiadomość na adres webinar@fanuc.pl

Pamiętajcie, by zgłoszenia wysyłać ze swoich studenckich skrzynek mailowych. To bardzo ważne!

P.S. Jeśli jeszcze nie macie zainstalowanego oprogramowania FANUC Roboguide, możecie je pobrać ze strony https://my.fanuc.eu/, po uprzedniej rejestracji.