Visiting professor z projektu "Cyberbezpieczeństwo dla gospodarki przyszłości”

Data: 25.06.2020 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Katedra Telekomunikacji i Teleinformatyki Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej zaprasza na wykłady w ramach Visiting Professor z projektu "Cyberbezpieczeństwo dla gospodarki przyszłości"

Gościem III w ramach projektu spotkania będzie prof. Oleksandr Belei, Associated Professor of Department of Computer-Aided Design, Lviv Polytechnic National University.

Autor ponad 100 prac naukowych, współautor 6 monografii, 20 prac dydaktycznych i metodologicznych, 3 podręczników, uczestnik ponad 50 międzynarodowych konferencjach naukowo praktycznych.

Specjalista ds. systemów informatycznych w zarządzaniu.

Harmonogram wykładów na załączonym plakacie.

Dostęp do wykładów on-line poprzez stronę projektu https://cyberbezpieczenstwo.pwr.edu.pl/aktualnosci

Wykłady są otwarte dla wszystkich zainteresowanych!

Serdecznie zapraszamy!

barto_2.jpg