Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom

Data: 07.11.2017 Kategoria: Studenci

Szanowni Państwo Absolwenci,

Serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów, które odbędzie się 17 listopada 2017 r. (piątek) o godz. 09:30 w Auli Politechniki Wrocławskiej w budynku A-1.

Warunkiem uczestnictwa w uroczystości jest wcześniejsze odebranie odpisów dyplomów w Dziekanacie do dnia 14.11.2017r. (od poniedziałku do piątku w godzinach przyjęć studentów tj. 08:00-12:00 (poniedziałek, wtorek, środa, piątek) i 11:00-15:00 (czwartek)).

UWAGA: Dokumenty możemy wydać wyłącznie absolwentowi po okazaniu dowodu osobistego lub na podstawie notarialnie poświadczonego upoważnienia.

Każdy absolwent przed uroczystością może nieodpłatnie wypożyczyć togę i biret w szatni (niski parter) w budynku A-1 za okazaniem dokumentu stwierdzającego tożsamość i złożeniu podpisu na liście absolwentów (szatnia będzie czynna od godziny 08:30).

Uprzejmie proszę o wzięcie pod uwagę, że im będzie bliżej godziny rozpoczęcia uroczystości, tym kolejki będą większe zarówno do wypożyczenia togi, jak i do odbioru dokumentów.

Po uroczystości zapraszamy do wspólnego zdjęcia na schodach wejściowych Gmachu Głównego Politechniki Wrocławskiej, a w przypadku niesprzyjającej pogody w Auli Politechniki Wrocławskiej.

Agnieszka Gawryszuk

Kierownik Dziekanatu