Uroczystość wręczenia dyplomów.

Data: 30.04.2019 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Szanowni Państwo Absolwenci,

Serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów, które odbędzie się 10 maja 2019 r. (piątek) w Auli Politechniki Wrocławskiej w budynku A-1. Uroczystość odbędzie się w dwóch turach:

• o godz. 09:30 – dla absolwentów kierunków automatyka i robotyka, teleinformatyka oraz telekomunikacja,
  • o godz. 12:00 – dla absolwentów kierunków elektronika oraz informatyka.

Warunkiem uczestnictwa w uroczystości jest wcześniejsze odebranie odpisów dyplomów w Dziekanacie w terminie do 08 maja 2019  w godzinach przyjęć studentów tj. poniedziałek, wtorek, piątek od 08:00-12:00, czwartek od 11:00-15:00 i w środę 08.05.2019 w godz. 08:00-12:00 oraz pozostawienie oryginału do wręczenia podczas uroczystości. Dokumenty możemy wydać wyłącznie absolwentowi po okazaniu dowodu osobistego lub innej osobie wyłącznie na podstawie notarialnego upoważnienia.

Każdy absolwent przed uroczystością może nieodpłatnie wypożyczyć togę i biret w szatni (niski parter) w budynku A-1 za okazaniem dokumentu stwierdzającego tożsamość i złożeniu podpisu na liście absolwentów (szatnia będzie czynna od godziny 07:30). Uprzejmie proszę o wzięcie pod uwagę, że im bliżej godziny rozpoczęcia uroczystości, tym kolejka do wypożyczenia togi będzie większa.

Po uroczystości zapraszamy do wspólnego zdjęcia na schodach wejściowych Gmachu Głównego Politechniki Wrocławskiej, a w przypadku niesprzyjającej pogody w Auli Politechniki Wrocławskiej.