Odbiór dyplomów - Absolwenci I i II stopnia – obrony lipiec 2018

Data: 14.08.2018 Kategoria: Studenci

ABSOLWENCI I i II  stopnia,

którzy zdali egzaminy dyplomowe w miesiącu lipcu 2018r.  proszeni są o odbieranie odpisów dyplomu w Dziekanacie /stanowisko 2/ od poniedziałku do piątku w godzinach przyjęć tj. 08:00-12:00 (poniedziałek, wtorek, piątek) i od godz. 11:00-15:00 (czwartek)

UWAGA: Dokumenty jw. możemy wydać absolwentowi po okazaniu dowodu osobistego lub na podstawie notarialnie poświadczonego upoważnienia.

Ponadto informujemy, że dnia 09 listopada br /piątek/ odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów.

Szczegóły dotyczące w/w uroczystości podamy w terminie późniejszym. Warunkiem wzięcia udziału w uroczystości jest wcześniejsze odebranie odpisów dyplomu i suplementu oraz pozostawienie oryginału dyplomu w Dziekanacie.