Konkurs nr 4

Data: 05.05.2017 Kategoria: Studenci

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej na Wydziale Elektroniki ogłasza konkurs nr 4 na wnioski K (zakres działalności naukowej).

Wnioski w wersji papierowej należy składać do 22 maja br. (poniedziałek) do godziny 13:00 u Pani Ewy Borkowskiej pok. 104, byd. C-5, gdzie wnioskom nadawane będą numery, a także wysłać wersję elektroniczną na adres kfds.w4@pwr.edu.pl w tym samym terminie. Rozpatrywane będą tylko wnioski o identycznej treści złożone w obu wyżej wymienionych formach.

Posiedzenie w sprawie rozstrzygnięcia konkursów rozpocznie się 25 maja 2017 o godzinie 8:30 w sali 206 w budynku C-5.

Zbigniew Zajda
Przewodniczący KWFDS W04