Konkurs nr 21/2018 na wnioski K (zakres działalności naukowej)

Data: 20.03.2018 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej na Wydziale Elektroniki ogłasza konkurs nr 21/2018 na wnioski K (zakres działalności naukowej).

Wnioski w wersji papierowej należy składać do 26 marca br.(poniedziałek) do godziny 14:00 u Pani Ewy Borkowskiej pok.104 C-5, gdzie wnioskom nadawane będą numery, a także wysłać wersję elektroniczną na adres kfds.w4@pwr.edu.pl w tym samym terminie. Rozpatrywane będą tylko wnioski o identycznej treści złożone  w obu wyżej wymienionych formach.

Posiedzenie w sprawie rozstrzygnięcia konkursów rozpocznie się 28 marca 2018 o godzinie 7:45  w sali 206 w budynku C-5.

Zbigniew Zajda
                                                                                               Przewodniczący KWFDS W04