Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Data: 27.10.2020 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową, organizowany przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego dedykowany jest osobom, które obroniły pracę dyplomową lub rozprawę doktorską w okresie od 1 października 2019 r. do 30 września 2020 r. Przez obronę pracy dyplomowej należy rozumieć egzamin dyplomowy poprzedzony złożeniem pracy dyplomowej.

Nagrodzone zostaną prace licencjackie/inżynierskie, magisterskie oraz rozprawy doktorskie z zakresu:

?innowacyjnych rozwiązań wdrażanych do gospodarki ?nauki na rzecz lokalnej społeczności (na poziomie powiatów, gmin lub niższym) ?edukacji, nauki i szkolnictwa wyższego.

Nagrody za najleps?zą pracę kończącą studia I stopnia wynoszą: 4 000 zł (I miejsce), 3 000 zł (II miejsce) lub 2 000 zł (III miejsce),

za pracę magisterską to: 6 000 zł (I miejsce), 5 000 zł (II miejsce) lub 4 000 zł (III miejsce),

a za pracę doktorską: 10 000 zł (I miejsce), 8 000 zł (II miejsce) i 6 000 zł (III miejsce).

Formularz zgłoszeniowy można wysłać do 1 listopada 2020 r.

Formularz, regulamin konkursu oraz więcej informacji na stronie https://konkurs.psrp.org.pl/

konkurspsrporgpl.png