Data: 02.06.2020 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej na Wydziale Elektroniki ogłasza konkurs nr 2/2020 :

- na wnioski K (zakres działalności naukowej).

- na wnioski B (budżetowe dla kół naukowych).

We wszystkich kategoriach wnioski w wersji papierowej ( jeśli to niemożliwe alternatywą jest przesłanie na adres Pani Ewy skanu podpisanego wniosku papierowego) należy składać do 10 czerwca  (środa) do godziny 12:00 u Pani Ewy Borkowskiej pok.104 C-5, gdzie wnioskom nadawane będą numery, a także wysłać elektronicznie na adres kfds.w4@pwr.edu.pl w tym samym terminie. Zgłoszenia ważne są tylko w przypadku złożenia identycznych wniosków w obu wyżej wymienionych formach. Rozstrzygnięcia konkursów nastąpi do dnia 15 czerwca 2020. Wnioski mogą dotyczyć przedsięwzięć planowanych w czasie wakacji  i po wakacjach, które dadzą się rozliczyć do 10 grudnia. Wskazane jest by planowane wydarzenia , miały szansę się odbyć nawet, gdyby pandemia trwała nadal, czyli przewidzieć plan B.