Informacje dla kandydatów na studia II-ego stopnia

Data: 20.02.2020 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Informacje dla kandydatów podejmujących studia na I roku studiów stacjonarnych II-go stopnia na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej

Zajęcia w semestrze letnim w roku akademickim 2019/2020 na Wydziale Elektroniki PWr. rozpoczną się 26 lutego 2020 r. (środa) wg indywidualnych rozkładów zajęć (zapisy odbywają się internetowo – terminy zapisów i niezbędne informacje zostaną podane na stronie internetowej Wydziału www.weka.pwr.edu.pl oraz podczas Dnia Wstępnego). W dniach 26-28 lutego 2020 r. oraz 09-10 marca 2020 r. zajęcia będą odbywać się w następującym systemie: pierwsza godzina bloku zajęć – jak w tygodnie nieparzyste, druga godzina bloku zajęć – jak w tygodnie parzyste.

DZIEŃ WSTĘPNY

Dzień Wstępny na Wydziale Elektroniki odbędzie się 24 lutego 2020 r. (poniedziałek) wg następującego harmonogramu:

Kierunek Dzień Wstępny
Elektronika, Informatyka godz. 08:00, sala 205 bud. C-1

Automatyka i robotyka w języku angielskim

Elektronika w języku angielskim

Informatyka w języku angielskim

Telekomunikacja w języku angielskim

godz. 10:00, sala 201 bud. C-1
Automatyka i robotyka, Teleinformatyka, Telekomunikacja godz. 12:00, sala 205 bud. C-1

Ze względu na wagę poruszanych spraw obecność w Dniu Wstępnym jest obowiązkowa pod rygorem cofnięcia prawa do zapisów.

Program spotkania:

• uroczyste ślubowanie,
  • ważne informacje dot. spraw formalnych,
  • wydawanie dokumentów oraz podpisywanie ślubowania.

Prosimy o zabranie ze sobą na spotkanie dowodu osobistego.

SZKOLENIE BHP jest obowiązkowe dla wszystkich studentów przyjętych na studia II-go stopnia. Szczegóły zostaną podane podczas Dnia Wstępnego.

STYPENDIA

Informacji nt pomocy materialnej należy szukać na stronie Działu Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów prs.pwr.edu.pl. Podania należy składać za pośrednictwem systemu JSOS – zakładka Złóż podanie, a następnie wydrukowane dostarczyć do Działu Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów (pokój 1.01 budynek C-13) – NIE DO DZIEKANATU!

Zachęcamy do odwiedzania wydziałowej strony internetowej www.weka.pwr.edu.pl oraz strony Politechniki Wrocławskiej www.pwr.edu.pl, na których ukazują się bieżące informacje ważne dla studentów.

Prodziekan ds. dydaktyki
Dr hab. inż. Robert, Burduk, prof. uczelni