21. Złaz Elektronika

Data: 12.09.2018 Kategoria: Pracownicy

Od 7 do 10 września 2018 r. trwał Złaz Elektronika, czyli spotkanie absolwentów Wydziału Elektroniki rocznika 1969-1974. Ponad 40 osób, które przyjechały z całego świata, wspólnie spędziło czas w Małym Cichym niedaleko Zakopanego.

Było to kolejne - już 21. spotkanie - absolwentów W4 rocznika 1969-1974. Jak za dawnych, studenckich, czasów jego uczestnicy ruszyli szlakami turystycznymi Tatr. W programie była również uroczysta kolacja połączona, jak co roku, z tańcami. Tym razem absolwenci bawili się w remizie strażackiej w Małym Cichym.

- Politechnika połączyła nas tak silnymi więzami przyjaźni, że nawet różne kontynenty, na których teraz mieszkamy, nie są przeszkodą, której nie można pokonać dla tych kilkudniowych spotkań - mówili zgodnie absolwenci, którzy przyjechali z różnych zakątków Polski oraz Australii, Kanady, Republiki Południowej Afryki, Szwecji, Szwajcarii, Niemiec i Bułgarii.

Na przyszły rok absolwenci Wydziału Elektroniki rocznika 1969-1974 zaplanowali wyjątkowe uroczystości z okazji 50-lecia rozpoczęcia studiów na Politechnice Wrocławskiej.