Zmiana planów studiów dla studentów, którzy rozpoczęli studia przed 2015 r.

Data: 25.09.2017 Kategoria: Studenci

W celu ograniczenia ilości kursów zamiennych oraz zapisów w trybie administracyjnym
w związku z wprowadzeniem zmian w planach studiów i wprowadzeniem planów przejściowych

studenci, którzy rozpoczęli studia przed 2015 r. i nie realizowali kursów awansem mogą wystąpić
o zmianę planu studiów.

Przykładowo studenci, którzy chcą realizować kursy z III-go roku studiów przenoszą się na odpowiedni
plan studiów PO-W04-......-ST-Ii-WRO /2015 v.....

W celu zmiany planu studiów należy wysłać mail na zapisy_w4@pwr.edu.pl
z tematem "Zmiana planu studiów"

w treści mail'a podać dane:
Imię, nazwisko
album
powód zmiany (np. opóźnienie w realizacji kursów w związku z wcześniejszym urlopem dziekańskim)
oraz plan studiów na który należy przenieść studenta.

Po pozytywnej weryfikacji nastąpi w systemie zmiana planu studiów.

Po zmianie w systemie, w terminie późniejszym należy dostarczyć podanie do Sekcji Informatycznej skierowane do Prodziekana.

Plany studiów dostępne są w systemie Edukacja w zakładce Uczelnia.