WAŻNA INFORMACJA dla studentów II–go STOPNIA

Data: 16.08.2017 Kategoria: Studenci

WAŻNA INFORMACJA dla studentów II–go STOPNIA, o możliwości realizacji całego bloku dyplomowania, czyli kursu Seminarium Dyplomowe i kursu Praca Dyplomowa w SEMESTRZE ZIMOWYM 2017/2018.

Dotyczy studentów, którzy nie uzyskali pozytywnej oceny z kursu Praca Dyplomowa w semestrze letnim 2016/2017 (nie złożyli pracy dyplomowej magisterskiej w terminie).

Dotyczy również studentów, którzy maja wpisany w Indywidualny Plan Studiowania blok dyplomowania w semestrze zimowym 2017/2018 z realizacją pracy mgr po raz pierwszy.

Istnieje możliwość wyboru tematu

(i)            spośród tematów już zatwierdzonych przez Radę Wydziału dostępnych w Systemie Prace Dyplomowe

(ii)           poprzez uzgodnienie z NOWYM prowadzącym (innym niż prowadzący niezrealizowany temat) NOWEGO tematu (który pracownik wprowadzi do Systemu, a Rada Wydziału zatwierdzi we wrześniu lub październiku 2017).

Proszę zainteresowanych studentów o złożenie w dziekanacie stosownych dokumentów (w okresie 19.09.2017 – 19.10.2017):

(1) wydrukowane podanie do Dziekana o urlop dziekański bądź podanie o wpis na semestr (jeśli to zgodne z Indywidualnym Planem Studiowania).

(2) w wersji (i) - kopię wybranej Karty Tematu, w wersji (ii) pisemne potwierdzenie od pracownika, że wprowadził temat do Systemu,

(3) podanie o anulowanie oceny z Seminarium Dyplomowego (jeśli uzyskana w przeszłości z innym tematem pracy mgr), co umożliwi wpis na specjalne seminarium dyplomowe.

Uwaga: specjalne seminarium dyplomowe będzie uruchomione specjalnie w drugiej części (od połowy listopada) semestru zimowego, na które zainteresowani będą się zapisywać - informacja o zapisach pod koniec października).

Pracownicy Dziekanatu doradzą w sytuacjach niejasnych dla studenta, ewentualnie Prodziekan podczas dyżuru.

Prodziekan ds. II stopnia: Dr inż. Leszek Koszałka