Praktyki mc2 2017

Data: 14.09.2017 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Zapraszamy wszystkich studentów na spotkanie informacyjne rozpoczynające praktyki mc2 2017. Spotkanie odbędzie się 10 października 2017. Godzina rozpoczęcia spotkania oraz numer sali zostaną podane wkrótce na stronie Edukacji Uzupełniającej: eu.eka.pwr.edu.pl. Spotkanie trwać będzie około dwóch godzin. Obecność na spotkaniu jest bardziej niż wskazana ponieważ będą na nim przekazane informacje niezbędne do zaliczenia praktyki. Na spotkaniu dokonamy również rejestracji uczestników.

Szczegóły dotyczące praktyki będą w najbliższej przyszłości ukazywać się na stronie Edukacji Uzupełniającej.