Podział na specjalności - Teleinformatyka I-st

III ROK Wydział ELEKTRONIKI PWr

Studia: inżynierskie I stopnia

Rok akademicki 2016/2017

W dniach od 23.11.2017 do 30.11.2017 studenci III roku studiów inżynierskich I stopnia Wydziału Elektroniki kierunek TELEINFROMATYKA proszeni są o składanie w dziekanacie wydziału deklaracji preferencji dotyczących wyboru specjalności wg poniższego zestawienia:

TIP

Projektowanie sieci teleinformatycznych

TIU

Utrzymanie sieci teleinformatycznych

Decyzja dotycząca zakwalifikowania na specjalności będzie podejmowana na podstawie Średniej kwalifikacyjnej, wg poniższego algorytmu:

Średnia kwalifikacyjna =1/2*(średnia_I_rok+średnia_II_rok) - 0,025*deficyt

gdzie:

• średnia_I_rok - średnia ważona ocen z kursów z I roku,
  • średnia_II_rok - średnia ważona ocen z kursów z II roku,
  • deficyt - deficyt punktów kredytowych ECTS po 4 semestrze.

Przybliżenie średniej kwalifikacyjnej musi być obliczone z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.

Złożenie deklaracji dotyczy wszystkich studentów piątego semestru kierunku Teleinformatyka studiów inżynierskich I stopnia (włącznie ze studentami przebywającymi na urlopach dziekańskich, zdrowotnych oraz studiujących bez wpisu na semestr a realizujących przedmioty semestru czwartego), którzy nie wybierali specjalności.

Nie złożenie przez studenta w/w deklaracji będzie skutkować przydzieleniem z urzędu do jednej ze specjalności na kierunku Teleinformatyka

Dokument deklaracji dla kierunku Teleinformatyka studiów I stopnia jest dostępny na stronie wydziału Elektroniki: http://weka.pwr.edu.pl/studenci/do-pobrania

Prodziekan Wydziału Elektroniki

dr inż. Zbigniew Zajda